Bizi Takip Edin

0 (850) 477 06 61
0 532 050 25 89

Çalışma Saatleri: 08.00 - 17.00
Daima Hizmetinizdeyiz!

Mezar bakımı hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

Verdiğimiz hizmetin ehemmiyetini ve üstlendiğimiz kabir ve mezarlık bakımı hakkında sıkça sorulan sualleri sizler için cevapladık.

Mezar bakım hizmeti alabilmeniz için öncelikle, bakım yaptırmak istediğiniz mezarlık seçimini yapınız. Sonraki aşamalarda sizden istenilen bilgileri ve yaptırmak istediğiniz bakım hizmet tercihlerinizi belirterek tarafımıza gönderiminiz ulaşır ulaşmaz, ilgili temsilcimiz tarafınızı arayarak teyid edilir edilmez işleminiz ertesi gün hizmete alınır. ve Yapılan tüm işler tarafınıza öncesi ve sonrası olarak fotoğraflanarak belgelenir.

Aylık ve Yıllık bakım tercih ettiğinide belirtilen süre içerisinde mezarlığınızda bizim ektiğimiz çiçekler kurudu ise değişim yapıyoruz.

Sizler için Trabzon şehrimizin iklimine en uygun çiçekleri tercih ediyoruz. Bakımını üstlendiğimiz mezarlıkların devamlı yeşil ve bakımlı kalması için titizlikle çalışıyoruz.

Normal şartlarda mezar yapımı ve mermer taşı işi ile ilgilenmiyoruz. Fakat sizler için ilgili firmalarla görüşerek en uygun teklifle sizlere dönüş yapıyoruz.

Sizinle irtibata geçildikten sonra istemiş olduğunuz hizmet karşılığında web sitesinde belirtilen tutarı banka havale/eft yaparak mezar bakım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Evet. kayıt yaptırıp, belgelerini göndermeniz durumunda, Saygıyla ve büyük onurla, şehidimizin mezar bakımını üstleniriz. Ve kesinlikle sizlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Biz genelde mevsimine uygun, güzel duracak ve kalıcı çiçekleri kullanıyoruz. Fakat sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda mezarlık uygunluğuna göre çiçek ve ağaç dikim yapmaktayız.

Mezar Bakımı & TRABZON

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizi
(7/24) arayabilir veya yazabilirsiniz.

0 532 050 25 89&

Bize Yazın